Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Dzikowice – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

64 612 zł1 114 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzikowice, działka budowlana 1114 m2, cena 64 612 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 ar, w spokojnym, malowniczym miejscu, blisko centrum wsi Dzikowice, 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Koszarowa

Świętoszów(Dzikowice + 21 km)

149 160 zł1 353,93 m² 110,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę do zabudowy mieszkaniowej i usługowej położoną w Świętoszowie. Szczegóły oferty: - działka o powierzchni 1358.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krzywczyce

Krzywczyce(Dzikowice + 5 km)

50 000 zł3 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krzywczyce, działka, 3000 m2, cena 50 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż działka bez wydanych warunków zabudowy, zlokalizowana w uroczym, spokojnym miejscu, na polanie, w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Słocina(Dzikowice + 21 km)

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1600 m usytuowaną w miejscowości Słocina 5 km od Nowej Soli. Na działkach sąsiadujących zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubiechów

Lubiechów(Dzikowice + 13 km)

440 000 zł5 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położone w miejscowości Lubiechów (woj. lubuskie), w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod inwestycję lub budowę domu. Działka nr 133.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Kiełcz

Kiełcz(Dzikowice + 22 km)

259 000 zł3 155 m² 82,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 31,5 ar zlokalizowaną w spokojnej okolicy w pobliżu zabudowy jednorodzinnej w miejscowości Kiełcz (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Bolesławiecka

Leszno Górne(Dzikowice + 13 km)

99 000 zł3 856 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Taka oferta - tylko w Platinum House! Oferuję do sprzedaży bardzo oryginalną działkę położoną w Lesznie Górnym. Działka o powierzchni 3856 m2 położona jest w Lesznie Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przesieczna

Przesieczna(Dzikowice + 25 km)

450 000 zł9 500 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przesieczna, działka budowlana, 9 500 m2, sprzedaż, 450 000 zł. Zapraszamy do zakupu działki o powierzchni 9 500 metrów kwadratowych, usytuowanej w malowniczej okolicy. To idealna okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Parkowa

Radwanice(Dzikowice + 24 km)

999 000 zł30 847 m² 32,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Radwanice, powiat Polkowicki, grunt inwestycyjny, działka, powierzchnia 30 847 m2, sprzedam, 999 000 zł netto. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej nieruchomości gruntowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Podbrzezie Dolne

Podbrzezie Dolne(Dzikowice + 20 km)

96 000 zł960 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Podbrzezie Dolne Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? Mamy coś dla Ciebie! Do wyboru 11 działek budowlanych o powierzchni od 996 m do 1032 m . -Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Sieraków

Sieraków(Dzikowice + 13 km)

129 000 zł1 700 m² 75,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sieraków, działka siedliskowa, 1700 m2, sprzedam, cena 129 000 zł. Nowa cena! Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam działkę siedliskową we wsi Sieraków gmina Szprotawa. Działka ma.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij